Aktywna Małopolska

Szanowni Państwo,

w tym roku Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem startuje ze sportową ofertą dla mieszkańców Małopolski! Dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów! Każdy znajdzie aktywność dla siebie. 

W zależności od dostępu odpowiedniej infrastruktury sportowej, proponujemy darmowe zajęcia z następujących dyscyplin: 

* karate, 

* bieganie, 

* taniec, 

* rowery, 

* pływanie, 

* tenis stołowy, 

* deskorolka, 

* nordic walking, 

* fitness. 

Projekt Aktywna Małopolska uzyskał dofinansowanie ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Patronat Honorowy nad projektem objęli Wiceminister Sportu i Turystyki Andrzej Gut-Mostowy oraz Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski.  

Zajęcia będą w pełni bezpłatne. Gwarantujemy zatrudnienie trenera i wynajem niezbędnego miejsca. 

Zajęcia będziemy organizować tam, gdzie zbiorą się grupy chętnych, dlatego nie zwlekaj, tylko już teraz wypełnij ankietę rekrutacyjną:

Wejdź na naszego facebooka: www.facebook.com/AktywnaMalopolska i zaproś swoich sąsiadów, znajomych i rodzinę do wspólnych ćwiczeń.

To od Waszych zgłoszeń zależy, gdzie odbędą się zajęcia. Zakopane, Nowy Targ, Kraków, Nowy Sącz, Tarnów? A może Bańska Niżna, Dąbrówka, Januszowice, Łękawica, Rudnik? Jeśli jesteście chętni zgłoście się, a jak najbliżej Was zorganizujemy zajęcia.

Zajęcia mogą trwać aż do końca listopada.

Zapraszamy!

Jesteś trenerem, animatorem, posiadasz doświadczenie w jednej z powyższych dyscyplin? Potrafisz zorganizować grupę, zgłoś się do nas, chętnie nawiążemy współpracę. Wypełnij ankietę, a odezwiemy się na pewno: https://forms.gle/WSszXZPbr2LBoARF8

 

Zespół Aktywnej Małopolski