Dzień Pluszowego Misia

Miś pluszowy – mój przyjaciel

zawsze blisko przy mnie jest.

Czy się śmieję, czy też płaczę

On przytulać lubi się!

25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile, niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija.
O święcie tej postaci nie zapomniały dzieci z naszego przedszkola. Każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Spotkały się misie małe, średnie i duże, brązowe, szare, czerwone, żółte i różowe, a każdy był kochany, uroczy i wyjątkowy. Przedszkolaki poznały historię Święta Pluszowego Misia, brały udział w zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zgadywankach, degustowały różne rodzaje miodu i  wykonywały prace plastyczne.
Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz pokazać je koleżankom i kolegom. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie w pamięci dzieci na długo.

Biedronki

Dzień Pluszowego Misia u Biedronek – wideo

Krasnale

Dzień Pluszowego Misia u Krasnali – wideo

Pszczółki

Smerfy

Dzień Pluszowego Misia u Smerfów

O nas

Przedszkole Publiczne nr 21 w Tarnowie rozpoczęło swoją działalność w 1977 roku.
Wspieramy wszechstronny rozwój dziecka, towarzyszymy mu w procesie poznawania i rozumienia otaczającej go rzeczywistości.

Aktualności

Kontakt

ul. Burtnicza 11 33-100 Tarnów

+48 14 656 03 67

Galeria wydarzeń