Przedszkolna Wigilia

Święta Bożego Narodzenia to jedne z najpiękniejszych dniu w roku, na które czekamy i przeżywamy uroczyście w naszym przedszkolu. 

21 grudnia, w dzień przedszkolnej Wigilii w całym przedszkolu panowała radosna, ożywiona atmosfera. Świąteczne dekoracje oraz dzieci w galowych strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenie.  O wyznaczonej godzinie zebrały się wszystkie dzieci i personel przedszkola, aby uczestniczyć w świątecznym spotkaniu przygotowanym przez grupę Pszczółek. Dzieci z wszystkich grup zaprezentowały pastorałki, świąteczne piosenki, wiersze, piękny taniec. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania. Pani Dyrektor złożyła wszystkim zebranym bożonarodzeniowe życzenia. W salach przedszkolnych dzieci dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia, a następnie zasiadły do pięknie przystrojonych stołów, na których czekał świąteczny obiad. Czas upłynął w bardzo miłej, serdecznej atmosferze. Wszystkie dzieci czuły zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia.

Kultywowanie  takich  tradycji  jest  dla  dzieci  szczególnie  ważne.  Takie  podniosłe  chwile  nie  tylko utrwalają  dzieciom  znajomość  zwyczajów  świątecznych, lecz  również  wzmacniają  serdeczne relacje  między  nimi.

 

O nas

Przedszkole Publiczne nr 21 w Tarnowie rozpoczęło swoją działalność w 1977 roku.
Wspieramy wszechstronny rozwój dziecka, towarzyszymy mu w procesie poznawania i rozumienia otaczającej go rzeczywistości.

Aktualności

  • Piknik Rodzinny

    7 czerwca 2024 r. podczas Pikniku Rodzinnego gościliśmy w...

Kontakt

ul. Burtnicza 11 33-100 Tarnów

+48 14 656 03 67

Galeria wydarzeń