Światowy Dzień Wody

22 marca przedszkolaki obchodziły Światowy Dzień Wody. Poznały znaczenie wody w życiu człowieka oraz uświadomiły sobie, ile dla każdego z nas znaczy woda. W każdej grupie nauczycielki przygotowały zajęcia dydaktyczne, konkursy, zabawy i eksperymenty z wodą. Wszystkie przedszkolaki już wiedzą, że woda jest niezbędnym źródłem życia i należy o nią dbać, a więc nie marnujmy WODY!

 

Oddział I

Maluszki zgłębiały wodne tajemnice. Przeprowadziły ciekawe eksperymenty z wodą i zasłużyły na medal Przyjaciela wody.

 

Oddział II

Przedszkolaki wiedzą, że należy dbać o wodę, że każda jej kropla jest bardzo cenna. Wykonały Kropelkową pracę plastyczną.

 

Oddział III

Przedszkolaki podczas zorganizowanych zabaw kształtowały świadomość ogromnego znaczenia wody w codziennym życiu ludzi, zwierząt i roślin oraz rozbudzały nawyk oszczędzania wody.

Światowy dzień wody – wideo

 

Oddział IV

Starszaki zapoznały się z obiegiem wody w przyrodzie, i jej znaczeniem w życiu człowieka. Wykonały wodny eksperyment z mieszaniem barw, a także pracę plastyczną techniką malowania farbami na roztworze z cukru. 

O nas

Przedszkole Publiczne nr 21 w Tarnowie rozpoczęło swoją działalność w 1977 roku.
Wspieramy wszechstronny rozwój dziecka, towarzyszymy mu w procesie poznawania i rozumienia otaczającej go rzeczywistości.

Aktualności

Kontakt

ul. Burtnicza 11 33-100 Tarnów

+48 14 656 03 67

Galeria wydarzeń