Zbiórka darów dla schroniska – podsumowanie akcji

W poniedziałek 16. 01. 2023r. odbyło się podsumowanie akcji „Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska”. Gościliśmy w przedszkolu Panie wolontariuszki ze Stowarzyszenia PSIMOCNI , które odwiedziły nas ze swoim pupilem Szeri. Panie opowiedziały dzieciom,  jak należy postępować z psem,  jak zachowywać się w przypadku spotkania samotnego pieska, a  jak w przypadku spotkania psa na spacerze z właścicielem. Dzieci zdobyły także wiedzę na temat tego, co pies potrzebuje by czuł się szczęśliwy. Przedszkolaki dzieliły się także swoją wiedzą i doświadczeniem. Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Dzieci nie spuszczały z oczu Szeri, która była niezwykle cierpliwa, po prostu CUDOWNA, w swoim wyglądzie i zachowaniu. 

Mileńka i Karolinka dla Pań wykonały samodzielnie  piękne portrety piesków. Podziękowały w imieniu przedszkolaków za ich ogromne serce.

Na ręce Pań przekazaliśmy dary dla schroniska, które zebraliśmy dzięki naszym wspaniałym przedszkolakom i ich Rodzicom. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wielki dar serca dla zwierzaków.

Podsumowanie akcji „Pełna miska dla schroniska” – wideo

O nas

Przedszkole Publiczne nr 21 w Tarnowie rozpoczęło swoją działalność w 1977 roku.
Wspieramy wszechstronny rozwój dziecka, towarzyszymy mu w procesie poznawania i rozumienia otaczającej go rzeczywistości.

Aktualności

Kontakt

ul. Burtnicza 11 33-100 Tarnów

+48 14 656 03 67

Galeria wydarzeń